Nabídka pro školy 2019

21.08.2019

Programová nabídka pro školy 

21.10. 16 - 18h Divadlo jako cesta k sobě

Jaký opravdu jsi a jak působíš na ostatní? Co říká Tvé tělo, když slova mlčí? Chceš hledat, zkoušet a propojovat?

Prožitkově-vzdělávací seminář je určen studentům středních škol a gymnázií, především těm, kteří chtějí a mají zájem o sebepoznání, divadlo a divadelní práci, komunikaci verbální i neverbální, psychologii a chtějí se dozvědět něco o dramaterapii: Technikami divadelní práce poznáme na semináři více sami sebe a dozvíme se, co to znamená kouzelné slovo dramaterapie a jak použít divadlo jako lék.

Program trvá 120 minut. Věk: od 15 let do 21 let (výjimky jsou možné po dohodě). Cena 80Kč / účastník. (Kapacita 15 účastníků)

DramArt, z.s.: Mgr. Petra Kadlecová (pedagog psychologie a dramatické výchovy pro ZUŠ), Mgr. Hana Kotálová (dramaterapeut a výtvarný pedagog)

21.10. - 25.10. dopoledne (čas dle domluvy) Cesta do Země Nezemě

Petr Pan nás vezme do tajemné Země - Nezemě, kde sídlí rozličné bytosti a čekají nás různá dobrodružství. Prožijme příběh všemi smysly. Objevíme společný zážitek, rytmus, energii a radost pomocí metod dramatické výchovy.

Akční umělecký vzdělávací program pro děti mateřských škol. Pracujeme s dramatickým příběhem, ve kterém postupně pronikáme do světa těch nejmenších, osobně s nimi zažijeme jedinečné dobrodružství. Kromě prožitku a zkušenosti a pozitivní atmosféry si děti odnesou na památku své výtvarné artefakty.

Program trvá 60 minut. Cena programu je 50,- za žáčka. (Kapacita 20 dětí). Oddělení pro děti, Šmidingerova knihovna

DramArt, z.s.: Mgr. Petra Kadlecová (pedagog psychologie a dramatické výchovy pro ZUŠ), Mgr. Hana Kotálová (dramaterapeut a výtvarný pedagog)

25.10. 8:30 - 9:30 Africké povídačky - Vyprávěná inscenace pro žáky předškolních tříd MŠ a 1.stupeň ZŠ. Kapacita 60 dětí, cena 50Kč. Společenský sál, Šmidingerova knihovna

MgA.Martin Hak - absolvent DAMU, herec a vypravěč, vede kurzy a dílny zaměřené na práci s příběhem - storytelling. (www.vypravec.com)

Přihlášky a bližší informace na slovoslet@seznam.cz nebo 606 513 234 (Michaela Sýkorová)

Slovoslet / Dny poezie a mluveného slova Strakonice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!