2021 Rozhlasová dílna

15.07.2021

Pátek 15.10. 16-20h + sobota 16.10. 9-13h, Rozhlasová dílna - Jakub Doubrava, rozhlasové studio DDM. 200Kč / 100kč (studenti, ZTP). Kapacita 12 účastníků věk 12+

Chcete si zkusit práci v rozhlasu? Ať vás zajímá práce se čteným textem nebo technická stránka věci, tahle dílna je skvělá volba! Rozhlasová dílna bude letos navazovat na dosavadní činnost ve fiktivním radiu "Vostrov", je otevřená novým účastníkům, nápadům, inspiraci... Od seznámení s prací ve studiu, nácviku četby vybraného textu, práci s mikrofonem přes zvukařské a technické práce až po tvorbu samotného pořadu, dle zájmu se můžeme podívat na reportáž, dokudrama, reklamu, zprávy, či historické okénko, songy, předěly, jingly atd... Dílnu povede profesionální rozhlasový režisér, Jakub Doubrava. Výstup z loňské rozhlasové dílny si můžete poslechnout zde.

JAKUB DOUBRAVA - Divadelní, loutkový a filmový herec, autor divadelních her a v současnosti režisér literárních pořadů v Českém rozhlase Plzeň, aktivní člen kulturního spolku Rašelina a KABARET KAJBAR a zdravotní klaun. Je porotcem recitačních a divadelních přehlídek a pořádá putovní festival UBU Camp. 

Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová).