2020 Rozhlasová dílna

Pátek 23.10. 16-20h + sobota 24.10. 9-13h, Rozhlasová dílna - Jakub Doubrava, rozhlasové studio DDM. 200Kč / 100kč (studenti, ZTP). Kapacita 12 účastníků věk 12+

Chcete si zkusit práci v rozhlasu? Ať vás zajímá práce se čteným textem nebo technická stránka věci, dílna Rozhlasové povídky je skvělá volba! Tato dvoudenní dílna bude zaměřena na seznámení s prací ve studiu, nácvik četby vybraného textu, práci s mikrofonem a lehce se dotknete i zvukařské a technické práce. Dílnu povede profesionální rozhlasový režisér, Jakub Doubrava. Výstup z loňské rozhlasové dílny si můžete poslechnout zde.

JAKUB DOUBRAVA - Divadelní, loutkový a filmový herec, autor divadelních her a v současnosti režisér literárních pořadů v Českém rozhlase Plzeň, aktivní člen kulturního spolku Rašelina a KABARET KAJBAR a zdravotní klaun. Je porotcem recitačních a divadelních přehlídkek a pořádá putovní festival UBU Camp. 

Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová).