2019 Improvizace

10.08.2019

Pátek 25.10. 16 - 20h, společenský sál Šmidingerovy knihovny. 200Kč / 100Kč (studenti, ZTP). Kapacita 12 účastníků. Věk 15+ VYPRODÁNO (pokud máte zájem stát se náhradníkem, napište na slovoslet@seznam.cz)

Otevři si hlavu. Nevíte občas co říct? Říkáte si co dělat v nečekaných situacích? Překvapte sami sebe na dílně divadelní improvizace. Začneme zlehka, pohrajeme si s rytmem a živým obrazem. Okusíme přiběh a role někoho jiného. A bude jen na nás co vznikne, když vypneme filtr v hlavě a necháme to ze sebe "padat"... Kurz je určen úplným začátečníkům (i těm, kteří se zatím bojí) i pokročilým. Těší se Martina Jelínková, lektorka, improvizátorka, matka. 

Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová).

MgA. Martina Jelínková - improvizátorka, lektorka divadelních projektů pro děti i dospělé v Dramacentru Johan (Moving Station Plzeň), trenérka týmu Improstor

Slovoslet / Dny poezie a mluveného slova Strakonice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!