2024 Radikální otevřenost: Cesta k porozumění

03.07.2024

Pátek 18. 10. 2024 16:00 – 20:00 Radikální otevřenost: cesta k porozumění - Bc. Jana Koláříková. Společenský sál ŠK. 300 / 150Kč (studenti, ZTP). Kapacita 12 účastníků.

Dílna je zaměřena na rozvoj dovedností efektivní a empatické komunikace, která podporuje otevřenost, důvěru a spolupráci v pracovních i osobních vztazích. Tento kurz vás provede konceptem radikální otevřenosti, která kombinuje upřímnost a ohleduplnost, a naučí vás, jak vyvážit kritiku a empatii v každodenní komunikaci. Připojte se k nám a staňte se pozitivní změnou ve vašem týmu či okolí!

Bc. Jana Koláříková, MSc. - specialistka na řízení lidských zdrojů se zkušenostmi ze zahraničí i z Čech, z firem i neziskových organizací. Vystudovala sociální a charitativní práci a získala titul MSc. v oblasti strategie řízení lidských zdrojů. Pracovala v různých firmách a neziskových organizacích, kde se zaměřovala na mezinárodní spolupráci, rozvoj a strategické řízení. Aktuálně pracuje jako vedoucí personálního oddělení a externí konzultantka. Věnuje se zejména nastavení klíčových strategií a procesů ve firmách s přesahem do firemních kultur a mezilidských vztahů. Zaměřuje se také na zvyšování kompetencí formou development center či workshopů. Pracuje s různými lidmi a umí se přizpůsobit jak TOP managementu, tak zapadlé africké vesničce. Věří totiž, že komunikace nemá lidi rozdělovat, ale spojovat.

Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová).


Slovoslet / Dny poezie a mluveného slova Strakonice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!