2022 Kultura mluveného projevu (nejen) ve výuce

18.08.2022

Středa 12.10. 16:00 - 19:30 Kultura mluveného projevu (nejen) ve výuce - Mgr. Zdeňka Lukešová. Společenský sál ŠK. Zdarma (pouze po předchozím přihlášení na slovoslet@seznam.cz). Kapacita 10 účastníků.

Rétorika, ortoepie, body language. Účastníci si vyzkoušejí sami na sobě různé metody kultivace mluveného projevu, posléze zkusíme společně navrhnout cvičení využitelná ve vlastním oboru a následně si je rovnou i vyzkouší - budou mít tak možnost získat okamžitou zpětnou vazbu. Nahlédneme do metod tradičních i netradičních, zčásti inspirovaných dramatickou, literární i pohybovou výchovou. Budeme se soustředit na jednoduchá základní a časově nenáročná cvičení a na aplikaci tohoto vzdělávacího cíle do celé výuky během školního roku s přesahy do každodenního života. Řekneme si také možnosti rozvoje mluveného projevu během online výuky. 

Workshop je určen pro učitele, volnočasové pedagogy, studenty VŠ, ale i pro všechny ostatní zájemce o seberozvoj v daném oboru.   

Mgr. Zdeňka Lukešová - lektorka, příležitostná moderátorka a bývalá spolupořadatelka MFF JUNIORFEST. Věnuje se koučingu, kultuře mluveného projevu, práci s hlasem a improvizaci. Kvalifikovaný lektor vzdělávání dospělých

Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová).

Slovoslet / Dny poezie a mluveného slova Strakonice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!