ZMĚNA 2020 Kreativní komunikace a inovativní myšlení

14.07.2020

ČTVRTEK 15.10. 16 - 20h Kreativní komunikace a inovativní myšlení - Filip Koryta. Místo bude upraveno. Účastnický poplatek 200Kč / 100Kč studenti. Kapacita 10 účastníků.

Věděli jste, že se kupříkladu v Americe lidé bojí veřejného vystupování více než smrti? Leckdo by raději absolvoval koupel ve vaně plné hadů nebo hodinu v kuse hladil myš, než aby si stoupl před lidi a prezentoval svoje myšlenky. A přitom se bez toho neobejdeme! Právě proto je tu Filip Koryta (moderátor, pedagog a mistr ČR ve slam poetry, známý též jako Dr. Filipitch), který vám nabídne kreativní cvičení a tipy, jak se prezentovat beze strachu i před větším počtem lidí, jak zformulovat a obhájit vlastní názor anebo jak rozpoznat argumentační faul.

Mgr. Filip Koryta, narozen 2.9.1989 v Kraslicích , vyrostl a odmaturoval v Sokolově, vysokoškolský titul získal v Plzni, kde tráví většinu času, a to hromaděním slov, pitím kafe a pojídaním dortíku. Vydal básnické sbírky Chlípnost a S tebou a bez tebe. Je mistrem ČR ve slam poetry za rok 2017, což podpořil vydáním sbírky slamových textů s názvem Test tvoji trpělivosti. Působí jako textař a frontman skupin diCaprio a Glajstr Duo. Ze všech zmrzlin má nejraději pistáciovou.

Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová). 


Slovoslet / Dny poezie a mluveného slova Strakonice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!