2019 Přednes básnického textu

10.08.2019

Čtvrtek 24.10. 15:30 - 18:30, společenský sál Šmidingerovy knihovny. 200Kč / 100Kč (studenti, ZTP). Kapacita 10 účastníků. Věk 15+

Dílna pro zájemce o přednes poezie. Bude se to skládat z obecného výkladu a praktické práce na textech disidentské, případně vaší vlastní autorské poezie. Pro zájemce o veřejné vystoupení bude seminář zároveň přípravou na akci pořádanou k upomínce Sametové revoluce, který proběhne 23.11. (toto ale není podmínkou účasti na semináři samotném!)

Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová).

Vít Malota - Student režie na DAMU, básník, herec, recitátor, moderátor a bývalý chovatel želvy 

Jiřina Lhotská - česká herečka, dramaturgyně a pedagožka. Jako pedagog vede děti i k přednesu (účast na národních přehlídkách Dětská scéna, Wolkrův Prostějov). Řadu let je členkou poradního sboru pro dětské divadlo a recitaci, 1991-1994 člen odborné rady ARTAMA pro amatérské divadlo, byla i členkou redakční rady Amatérské scény. Vždy je jí vlastní poctivé a soustavné promýšlení inscenace, citlivá spolupráce s dětskými svěřenci a schopnost sebereflexe ve všech fázích tvorby a provozování inscenace.

Slovoslet / Dny poezie a mluveného slova Strakonice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!