2019 Kultura mluveného projevu

10.08.2019

Úterý 22.10. 16 - 20h, společenský sál Šmidingerovy knihovny. 200Kč / 100Kč (studenti, ZTP). Kapacita 12 účastníků. VYPRODÁNO (pokud máte zájem stát se náhradníkem, napište na slovoslet@seznam.cz)

Dílna je určena všem, kteří se chtějí zlepšit ve svém mluveném projevu. Zaměříme se nejen na práci s hlasem a obsahem sdělení, ale na celé tělo, ruce, oči a zmíníme i základní komunikační pravidla etikety a odívání. Podmínkou není zkušenost s mluvením na veřejnosti, dílna je tedy vhodná jak pro lidi, kteří se chtějí zdokonalit, tak např. pro studenty, kteří chtějí lépe zvládnout veřejnou prezentaci své práce. Pokud jste byli na dílně už loni, nezdráhejte se přihlásit znova, dílčí činnosti budou obměněny.

Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová). 

Mgr. Zdeňka Lukešová - lektorka, příležitostná moderátorka a spolupořadatelka MFF JUNIORFEST. Věnuje se koučingu, kultuře mluveného projevu, práci s hlasem a improvizaci.

Slovoslet / Dny poezie a mluveného slova Strakonice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!