2024 Slam poetry aneb Tvoř jako mistr

03.07.2024

Sobota 19. 10. 2024 10:00 - 14:00 Slam poetry aneb Tvoř jako mistr - Mgr. Filip Koryta. Společenský sál ŠK. 300Kč / 150Kč (studenti, ZTP). Kapacita 12 účastníků

Říká se, že kreativita je uhlí 21. století. Taky se říká, že kreativita je víc stav než proces. Ale kdyby se pořád jen něco říkalo, možná bychom u toho říkání skončili. Proto je tady workshop mistra ČR ve slam poetry Dr.Filipitche! Aby vám pak taky něco zůstalo. Spojení slam poetry se nebojte, básničku sice možná napíšete, ale cíl je jinde. Pobavit se tvořením! Proto půjde spíš o workshop kreativity než slam poetry. Takže?

FILIP KORYTA (AKA DR. FILIPITCH)

Mistr ČR ve slam poetry a trojnásobný mistr ČR v duo slamu. Narozen stejného dne jako Andrej Babiš či Keanu Reeves. Občasný básník (sbírky Chlípnost, S tebou a bez tebe a Fotogenické problémy), trochu prozaik (autobiografická kniha Falknov Calling), kdysi hudebník (skupiny Friday, Glajstr Duo a diCaprio), častokrát moderátor, vystudovaný pedagog (aprobace čeština/psychologie, čemuž dodnes nerozumí). Miluje vodní meloun, bojí se hadů. Živí se tím, že mluví, případně tím, že mluví o mluvení, eventuálně tím, že se pokouší učit lidi mluvit.


Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová).

Slovoslet / Dny poezie a mluveného slova Strakonice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!