2023 Práce s hlasem

07.07.2023

Středa 18. 10. 16:00 - 20:00 Práce s hlasem - Mgr. Pavla Sovová, Ph.D. Společenský sál Šmidingerovy knihovny. 200Kč / 100kč (studenti, ZTP). Kapacita 14 účastníků.

Chcete vědět, jak nepřijít o hlas, když celý den mluvíte? Nebo jak být hezky slyšet, aniž byste museli řvát? Jak najít "svůj" hlas, příjemný, čistý a bohatý? Jak ovládnout hlas a hezky o něj pečovat? Společně si projdeme techniky pro otevření krku a hlasovou hygienu​, zjistíme, jak funguje zpěv a mluva. Dílna je vhodná pro všechny, kteří chtějí o svůj hlas pečovat. Podmínkou NENÍ zkušenost se zpěvem a prací s hlasem.


Mgr. Pavla Sovová, Ph. D. učí externě hlasovou výchovu na Katedře autorské tvorby DAMU, lektoruje různé dílny hlasu. Působila na FPE ZČU, Konzervatoři Jaroslava Ježka. V současnosti je ředitelkou ZUŠ Chrást.   


Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová).

Slovoslet / Dny poezie a mluveného slova Strakonice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!