ZMĚNA 2020 Divadlo jako cesta k sobě

02.07.2020

Středa 21.10. 16 - 18:30 Divadlo jako cesta k sobě - Hana Kotálová, místo bude doplněno. Vhodné od 15 let. Účastnický poplatek 200Kč (Kapacita 14 účastníků)

Jaký opravdu jsi a jak působíš na ostatní? Co říká Tvé tělo, když slova mlčí? Chceš hledat, zkoušet a propojovat? Prožitkově-vzdělávací seminář je určen všem, kteří chtějí a mají zájem o sebepoznání, divadlo a divadelní práci, komunikaci verbální i neverbální, psychologii a chtějí se dozvědět něco o dramaterapii: Technikami divadelní práce poznáme na semináři více sami sebe a dozvíme se, co to znamená kouzelné slovo dramaterapie a jak použít divadlo jako lék.


Mgr. Hana Kotálová - dramaterapeutka a arteterapeutka

"Krásu neverbálních technik a léčivý hřejivý pocit sounáležitosti ve skupině jsem poprvé poznala v roce 1997 pod vedením PaedDr. Pavla Štursy, který tehdy pod Střediskem výchovné péče Spirála vytvořil sérii setkání ve skupině pro mladé lidi s tím, že tito pak povedou svou vlastní skupinu a budou v setkávání nějakým způsobem pokračovat. Což se podařilo a skupina, kterou Pavel tehdy založil pak existovala až do roku 1999, setkávání často probíhala v přírodě, což mělo velmi silný náboj. Možnost poznávat cestou prožitku mě připadala jako veliké obohacení mého života, něco, co mi chybělo. Proto jsem studovala od roku 1999 na Pražské psychoterapeutické fakultě (3leté víkendové studium). Tehdy jsem absolvovala také některé kratší, většinou víkendové, semináře věnované arteterapii a Fokusingu. Dramaterapii s arte přesahem se věnuji od roku 2013 díky Beatě Albrich a Viktorovi Dočkalovi a jejich dlouhodobému výcviku, jehož individuální část probíhala v Nizozemí. V současnosti se věnuji individuální praxi s klienty a skupinovým seminářům." 

Platby probíhají přes goout.cz (odkaz zde) Pokud svou neúčast ohlásíte nejpozději 10 dnů před konáním dílny, bude Vám vráceno 80% z účastnického poplatku / Pokud je dílna již plně obsazena a přesto chcete zkusit štěstí, staňte se náhradníkem (v obou případech pište na slovoslet@seznam.cz nebo volejte 606513234 M.Sýkorová).   

Slovoslet / Dny poezie a mluveného slova Strakonice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!